o studiu

w skrócie

studio składa się z komputera, oprogramowania i grafika dwóch komputerów, oprogramowania i dwóch grafików. grafik przewodni nazywa się miłosz. miłosz ma dużo doświadczenia i pomysłów. doświadczenie i pomysły, za odpowiednią sumę, miłosz zamienia w projekty wg wytycznych klienta.

w rozwinięciu

nie jestem grafikiem z wykształcenia. zostałem nim z wyboru, przekonania, pasji i zamiłowania. jestem bardzo zadowolony, że nim zostałem, bo bardzo lubię piksele. w równym stopniu lubię wektory, nawet raster darzę pewną dozą sympatii. wydaje mi się, że to uczucie jest odwzajemniane. tych, którzy chcą ocenić sami, odsyłam do portfolio. doświadczenie w reklamie i sprawność w nadawaniu projektom kształtu nabierałem przez 5 lat, po czym poczułem nieodpartą potrzebę niezależności i swobody – zrodziła się wtedy idea ‚trzyskładnikowego’ AKU AKU, a w maju 2011 zmaterializował się jej pierwszy składnik – AKU BLOG. rok później dołącza do niego AKU STUDIO – mam nadzieję, że uda mi się sprostać jego założeniom i że będzie miejscem kojarzącym się z czymś przyjaznym, prostym, przystępnym i profesjonalnym.

jestem dobrze zaprzyjaźniony z photoshopem, flashem i corelem.

nie uważam się za specjalnie uzdolnionego rysownika, ale w uzasadnionych przypadkach odważam się sięgnąć po tablet WACOMa